Stomatologické služby

stomatologická klinika RB dent poskytuje tyto služby

Stomatochirurgie

Přečtěte si více informací o typech stomatochirurgických zákroků, které provádíme v našem centru komplexní stomatologie Liberec.

Implantologie

Implantologii se věnuje MUDr. Richard Benko, který má této oblasti dlouholeté zkušenosti. V RB dent využíváme výhradně kvalitní implantáty.

Prevence

V RB dent dbáme na prevenci vzniku onemocnění zubů a dásní, čemuž pomáhá pravidelná návštěva zubního lékaře. Nepodceňujte prevenci ani Vy.

Dentální hygiena

Dentální hygiena je standardním doplňkem stomatologické prevence. Zajímá Vás, jaká je náplň práce dentální hygienistky v RB dent?

Estetická stomatologie

Nabídka estetické stomatologie je v našem zařízení opravdu široká. Který ze zákroků bude nejlépe odpovídat právě Vašim potřebám?

Endodoncie

Kořenové kanálky Vám v RB dent bezbolestně ošetříme pomocí nejmodernějších přístrojů a jednonástrojových technologií.

Protetická stomatologie

Protetická stomatologie se zabývá rekonstrukcí (dostavbou) chrupu. Protetika je jednou ze základních součástí zubního lékařství.

CBCT

Přístroj GENDEX CB 500 se řadí k nejlepším ve své kategorii. CBCT má velice široký rozsah využití ve většině oblastí moderní stomatologie.

Ošetření v celkové anestezii

Celková anestezie je určena dospělým pacientům a také nespolupracujícím dětem, kteří mají panický strach ze zákroku u stomatologa.

Jednotlivé výkony jsou prováděny ošetřujícím týmem

podle specializaci jednotlivých lékařů

    HLEDÁME KOLEGY