Bělení lampou Philips ZOOM
BĚLÍCÍ LAMPA Philips ZOOM

Procedura Philips ZOOM je založena na kombinaci působení bělícího gelu s minimálním množstvím peroxidu vodíku a zdroje modrého světla. Zaručuje rychlé a efektivní vybělení téměř každého chrupu.

Díky nízkému obsahu peroxidu vodíku je metoda jednou z nejšetrnějších možností bělení zubů. Odpadá citlivost zubů po zákroku a zuby jsou po bělení nejen krásně bílé, ale struktura skloviny je zacelená, hladká.

Modré světlo aktivuje bělící gel a tak zefektivňuje a urychluje celkovou proceduru bělení zubů. Ta spočívá pouze v jednom dvouhodinovém sezení.

Součástí ceny bělení jsou také nosiče bělícího gelu a samotný gel, abyste mohli doma výsledky bělení ještě podpořit, případně kdykoliv dalším období dobělit.

Výsledky bělení zubů touto metodou jsou ve srovnání s ostatními metodami poměrně dlouhodobé. Výrobce uvádí 2-3 roky, záleží ovšem na stravovacích a životních návycích pacienta (kouření, zvýšená konzumace červeného vína, kávy, čaje, atd.).

Před bělením je vhodné nejdříve absolvovat dentální hygienu a prohlídku lékařem. Bělené zuby musí být zdravé a čisté, jen tak lze dosáhnout optimálního výsledku.

Po bělení je nutné dodržovat tzv. bílou dietu (vyvarovat se konzumace potravin a nápojů, které způsobují zabarvení).

Bělení není vhodné pro těhotné a kojící ženy, dále pak pro osoby mladší 18 let a silné kuřáky.

Cena bělení: (zahrnuje jak bělení ordinační, tak bělení domácí) 6990 Kč

HLEDÁME KOLEGY